Geçici Olarak Apple Store  Kapatıldı

Geçici Olarak Apple Store Kapatıldı

2019, Sep 11    

Apple’ın ‘Yalnızca yenilikle’ etkinliği altı saatten kısa bir süre sonra Steve Jobs Theater’da başlıyor ve bu, iPhone 11 ve iPhone Pro , Apple Watch Series 5 ve giriş seviyesi iPad’in hemen köşede olduğu anlamına geliyor.

Yeni ürünler piyasaya sürüldüğünde her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak için, Apple çevrimiçi Apple Mağazasını geçici olarak kapattı . Bugünkü duyuruların ardından tekrar açıldığında, web sitesi yeni cihazlarla dolu olacak. Ancak, bazı eski cihazlar büyük olasılıkla üretimden kaldırılacak.

Apple’ın normal ürün stratejisi dikkate alındığında, şu andaki 9.7 inçlik iPad’in çevrimiçi Apple Store’dan tamamen kaldırılması bekleniyor. Benzer şekilde, Apple Watch Series 4 bir indirim aldığında Apple Watch Series 3 durdurulabilir .

İPhone programıyla ilgili olarak, Apple’ın geçen yılki iPhone XS ve XS Max’a ek olarak 2016’nın iPhone 7 ikilisine veda etmesi bekleniyor . Bu, final serisinin iPhone Pro ve Pro Max, iPhone 11, iPhone XR ve iPhone 8 ve 8 Plus’tan oluşacağı anlamına geliyor .

Eğer sizde Apple’ın yeni tanıtacağı ürünleri merak ediyorsanız buradaki bağlantıdan Türkiye saati ile 20:00’da başlayan etkinliği canlı olarak takip edebilirsiniz.